Hair Ajans Saç Ekim Merkezi 2005 yılından beri Türkiye, Avrupa ve dünyanın dört bir yanından saç ekim işlemi yaptırmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olmayı sürdürüyor. Yapılan saç ekim işlemlerinin başarılı sonuçlanmasıyla doğal olarak gelişen bir referans zinciri oluşuyor. Başarılı sonuçların doğurduğu memnuniyetten aldığımız güçle işimizi ciddiyetle, profesyonellikle sürdürmeye devam ediyoruz.

Beyliküzü Saç Ekimi denince ofisimiz burada bulunduğu için akla ilk gelen adres olabilir fakat Hair Ajans Saç Ekim Merkezi, Beylikdüzü İstanbul’da bulunmakta olup, hem Türkiye’den hem yurt dışından gelen ziyaretçileri saç ekim işleminde memnun etmeye devam ediyor.

Referansla gelen yeni misafirlerimiz ve yeni reklam çalışmalarımız sayesinde tanıştığımız yeni yüzlerle saç ekim işlemlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Beylikdüzü’nde bulunan ofisimizde cumartesi günleri saç analizi hizmetimiz devam etmekte olup, saç ekim işlemlerimizi ise Avcılar’da bulunan anlaşmalı hastanemizde uzman ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Kurucumuz Güven Baba, samimiyet, titizlik, doğruluk ve profesyonellik ilkeleriyle Hair Ajans Saç Ekim Merkezi’ni Türkiye adına tüm dünyada temsil etmeye devam ediyor.

Sizleri de başarılı sonuçlar için ofisimize bekliyoruz.